15
اردیبهشت

مطلب: معرفی کتاب با یک ایده چه می کنید؟!

 

شما با یک ایده چه می کنید ؟!

 

عنوان کتابی است که به تازگی توسط آقای علی اصغر وندائی و از روی نسخه ی اصلی کتاب با عنوان : ” what do you do with an idea ” نوشته ی کوبی یامادا، ترجمه شده و توسط انتشارات 59 روانه بازار کتاب ایران شده است .

چند ماه پیش بود که جناب مهندس وندائی چند صفحه از این کتاب  را برای من ارسال کردند و به ایشان پیشنهاد دادم که این کتاب بسیار غنی و ارزشمند است و در صورت چاپ در ایران مخاطبین زیادی خواهد داشت. تصمیم بر این شد که کتاب توسط ایشان ترجمه و بنده ویراستاری آن را بر عهده بگیرم که خوشبختانه پس از انجام مراحل قانونی و گرفتن مجوز فیپا و ارشاد این کتاب به چاپ رسید..

این کتاب از متنی بسیار سلیس و روان برخوردار بوده و برای به چالش کشیدن ذهن مخاطبین آن که نوجوانان و جوانان هستند بسیار ارزنده می باشد. گرچه همانطور که در این کتاب می خوانیم :

“این داستان برای همه است.. در هر سنی، برای کسانی که روزی ایده ای داشتند و اون ایده به نظرشون بزرگ میومده یا شاید هم غیر معمول و حتی مشکل !”

این داستان ایده درخشانیست که به سراغ قهرمان داستان ما میاد و او سعی داره تا برای دیگران مطرحش کنه.
همین طور که اعتماد به نفس قهرمان داستان ما رشد میکنه ایده اون هم خود به خود رشد میکنه و بالاخره یک روز اتفاق شگفت انگیزی می افته ..

کتاب با یک ایده چه می کنید عنوان کتاب برگزیده پرورش خلاقیت در آمریکا را داراست و امیدواریم در بازار کتاب ایران هم با اقبال خوب مخاطبین روبه رو شود ..

 

 جهت سفارش این کتاب می توانید با شماره  : 09159224964  تماس بگیرید.

 

لیست کتاب فروش هایی که برای تهیه این کتاب می توانید به آنها مراجعه کنید:

 

آدرس پردیس کتاب : مشهد ، خیابان ابن سینا، حد فاصل سه راه ادبیات و چهار راه دکترا ،بین ابن سینا 4 و 6 آقای رجب زاده

 

مشهد : کتاب فروشی قلم ، حدفاصل سه راه ادبیات و چهار راه دکترا، بین ابن سینای 11 و 13 آقای با روح 38407938

 

 مشهد: کتاب فروشی فرهنگستان جوان ، بلوار فکوری ( آب و برق ، ویلا ) بین فکوری 10 و 12 – جناب سهامی 38663897

 

مشهد : کتاب فروشی علامه، خیابان احمد آباد، بعد از سه راه راهنمایی، جنب بانک مسکن تلفن 38426809

 

مشهد : انجمن مدیران صنایع خراسان، بلوار شهید منتظری (بلوار تلویزیون) ، نبش شهید منتظری 7 ، مجتمع ساپکو طبقه دوم .سرکار خانم بهنام پور

 

مشهد: کتاب فروشی جاودان خرد ، احمد آباد مقابل محتشمی تلفن : 38434527

 

مشهد: انتشارات امام ، چهار راه دکترا  آقای رجب زاده ، تلفن تماس : 38430147

 

مشهد : کافه کتاب سلام، ابن سینای 6

 

 مشهد : کافه کتاب دلشدگان ، بلوار صارمی ، بین میدان هنرستان و صارمی 31 پلاک 199 تلفن : 05138928084

 

مشهد : بلوار وکیل آباد ، صیاد شیرازی ، میدان صیاد ، مجتمع تجاری زمرد ، طبقه مثبت یک ، فروشگاه بازیهای فکری و خانوادگی ، مدیریت جناب وحدانی . تلفن :   09153149380- 05138693501

 

جهت گرفتن نمایندگی فروش این کتاب در سایر شهر ها با ما تماس بگیرید ..        09159224964

 

هزینه ی ارسال این کتاب در مشهد رایگان می باشد.  دانلود رایگان

یاد داشت من در صفحه ی پایانی این کتاب

پرورش قدرت خلاقیت و نو آوری از جمله ابزارهای دست یابی به توسعه فردی و اجتماعی است . چرا که با شناسایی و پرورش این استعداد می توان از مرز بسیاری از نا ممکن ها گذشت و بر بسیاری از کمبود ها چیره شد .. این مهم اگر از سنین نوجوانی و جوانی مد نظر والدین و سیستم های آموزشی یک جامعه قرار بگیرد قطعا بهترین دستاورد و بهره را در زمان پذیرش مسوولیت های اجتماعی و شغلی به دنبال خواهد داشت. برای رسیدن به این مطلوب می بایست الفبای خلاقیت و نوآوری از همان سنین در قالب داستان ، تصویر، بازی ها و .. آموزش داده شده و پرورش یابند.
کتاب پیش رو بی شک یکی از بهترین کتاب هایی است که می تواند ضمن دادن انگیزه به خواننده گانش ، آنان را برای ورود به سرزمین سراسر زیبایی خلاقیت و نوآوری بصورت آگاهانه آماده سازد.
امیدوارم انتخاب بسیار ارزشمند این کتاب از سوی جناب مهندس وندائی جهت ترجمه ، و انتشار  آن برای آینده سازان این مرز و بوم با حمایت و همراهی هم وطنان نو اندیش، زمینه ساز پرورش استعداد های فرزندان این سرزمین کهن و ریشه دار گردد ..
هاشم راعی

مشاور مدیریت و مدرس دوره ی خلاقیت و نوآوری در دانشگاه های کشور