به مناسبت اولین سالگرد تولد این سایت
21
اردیبهشت

مطلب: به مناسبت اولین سالگرد تولد این سایت

به مناسبت اولین سالگرد تولد این سایت

یادداشت هفتگی هاشم راعی مشاور و مدرس مدیریت

یکسال از رونمایی اولیه این سایت گذشت.. در طی این یکسال برای مدیریت هر چه بهتر محتوای سایت خیلی تلاش کردم تا محتوای مطالب مورد قبول دوستان و همراهان همیشگی و خوش ذوق قرار بگیره. که همه ی اینها در برابر لطف و بزرگواری دوستان عزیزم واقعا ناچیز هست.
صادقانه اعتراف می کنم که اگر انرژی مثبت مخاطبین و بازخوردهای انرژی بخش اونها نبود این سایت به این موفقیت دست پیدا نمیکرد که در طی یکسالی که از رونمایی اون میگذره بیش از 40.000 بازدید از صفحات و مطالب اون صورت بگیره.
از اینکه همیشه هستین و به من انرژی می بخشین بسیار ممنونم و خداوند رو بخاطر این موهبت شکر گذار.
امیدوارم توفیق خدمت رسانی و ادای دین رو ازین طریق همچنان داشته باشم و بتونم به نوعی زکات علم ناچیز خودم رو به دوستان و همراهانی که سرمایه های اصلی من هستند و در خلال دوره های آموزشی و یا فرایند مشاوره با اونها آشنا شدم رو ادا بکنم.
تمام سعیم این بوده که در تمام مطالب سایت روح عشق و امید جریان داشته باشه، گرچه بسیاری از مطالب و آثار گردآوری شده از بزرگان و مشاهیر نام آشنا در حوزه ی مدیریت، روانشناسی، جامعه شناسی و مدیریت بهبود عملکرد و موفقیت هست، اما در انتخاب اونها هم دقت بسیاری صورت گرفت تا یکدست بودن مطالب و کاربردی بودن اونها همواره حفظ بشه، چون به شخصه باور دارم که در برابر وقت با ارزش همه ی مخاطبین مسوولم و از همین رو تلاش میکنم که زمانی رو که صرف مطالعه ی مطالب این سایت صرف میشه ،  به خلق یک ارزش در ذهن دوستان و آزاد شدن انرژی مثبت اونها منجر بشه.
یقین دارم که آرامش این روزهام رو مدیون همین جریان انرژی هستم که از جانب دوستان و همراهان قدر شناسم جاری میشه، و همین برای من بهترین و بزرگترین ثروت و سرمایه خواهد بود..
به امید روزی که با کمک و عنایت خداوند و همه ی همراهان بتونیم شعار ” ما با هم بهترین را میسازیم” که پلاک و شناسه اصلی این سایت هست رو به سایر دوستان و افراد جامعه تسری بدیم.
باور دارم که اگر مطالب این سایت بتونه به اندازه ی ذره ای ناچیز در ترویج گزینه های مثبت رفتار عمومی و فرهنگ سازی موثر باشه، همه ی ما به نوعی دین خودمون رو به جامعه ادا کردیم و به جای نفرین به تاریکی شمعی افروختیم..
روشن موندن این شمع به همت و باور همه ی شما دوستان بستگی داره و امیدوارم روشنی هر چند اندک این شمع باعث بشه محیط اطرافمون رو بهتر ببینیم و شمع های دیگری رو هم روشن کنیم و از این طریق دنیا رو جای بهتری برای زندگی کردن خودمون و سایر مردم این آب و خاک عزیز بکنیم..
به امید خدا و عنایت بی بدیلش..